Centrum Vědomí – Mgr. Marie Plochová Hlávková

astropsychologie, terapie, kraniosakrální biodynamika

Kontakt

Mgr. Marie Plochová Hlávková, Ph.D.

Mobil:  604 374 292 – volejte prosím pouze v tyto časy: pondělí až pátek dopoledne (mezi 9:00 – 10:00) nebo v pracovní dny večer mezi 20:00 – 21:00. Nemůžu vám zaručit, že v tomto čase budu stále na příjmu, ale je to nejpravděpodobnější. Pokud telefon nezvednu, zkuste prosím volat znovu, není v mé kapacitě volat všem lidem zpět.

e-mail: centrum.vedomi@gmail.com 

facebook: https://www.facebook.com/centrumvedomi


Adresa:

Centrum Vědomí, Pod Zvonařkou 2317/1, Praha 2 VinohradyČinžovní vila, v níž se nachází Centrum Vědomí

Pokud dorazíte na konzultaci v předstihu, zazvoňte na zvonek maximálně o 5 minut dříve. Děkuji.

Cesta:

Až se dostanete do ulice Pod Zvonařkou, přímo před sebou uvidíte asi po 15 metrech zelenou branku se žlutou vilou na zahradě v kopci. Zazvoníte u branky na zvonek “Centrum Vědomí” – TLAČÍTKO VLEVO!  Bzučákem vám otevřu branku a vy půjdete po chodech nahoru do vily. Ve vile V SUTERÉNU vlevo najdete Centrum Vědomí.

Cesta městskou dopravou:

Metrem nebo tramvají pojedete na I.P.Pavlova, odtud tramvají č. 11 nebo č. 6 na zastávku Pod Karlovem. Cesta tramvají z I.P. Pavlova trvá asi 5 minut. (Na I.P.Pavlova je zastávka tramvaje č. 11 až nahoře za rohem v ulici Bělehradská. Zastávka tramvaje č. 6 je přímo u metra I.P.Pavlova.)

Pokud vystoupíte na zastávce Pod Karlovem (ze směru od I.P.Pavlova), půjdete ještě kousek po směru tramvaje dolů a za obloukem silnice zahnete  do první odbočky doleva - do průjezdu v domech. To je ulice Pod Zvonařkou.  Přímo před sebou uvidíte asi po 15 metrech zelenou branku se žlutou vilou v kopci. Zazvoníte u branky na zvonek “Centrum Vědomí” – TLAČÍTKO VLEVO!  Bzučákem vám otevřu branku a vy půjdete po chodech nahoru do vily. Ve vile V SUTERÉNU vlevo najdete Centrum Vědomí.

Cesta autem:

V ulici Pod Zvonařkou není možné parkovat kvůli modrým zónám. Je však možné zaparkovat na nedalekém placeném parkovišti s parkovacími automaty. Toto placené parkoviště se nachází na Bělehradské ulici u železničního mostu. (Mezi tramvajovou zastávkou Nuselské schody a železničním mostem.)