Centrum Vědomí – Mgr. Marie Hlávková

astropsychologie, terapie, kraniosakrální biodynamika

Kontakt

Mgr. Marie Hlávková, Ph.D.

Mobil:  604 374 292 – volejte nejlépe po – pá dopoledne (nejlépe mezi 9:00 – 10:30) nebo v pracovní dny večer mezi 20:00 – 21:00. Nemůžu vám zaručit, že v tomto čase budu stále na příjmu, ale je to nejpravděpodobnější. Pokud telefon nezvednu, zkuste volat znovu, není v mé kapacitě volat všem lidem zpět.

e-mail: marie.hlavkova@centrum.cz

Adresa:

Centrum Vědomí, Pod Zvonařkou 2317/1, Praha 2 VinohradyČinžovní vila, v níž se nachází Centrum Vědomí

Viz mapa zde.

Pokud dorazíte na konzultaci v předstihu, zazvoňte na zvonek maximálně o 5 minut dříve. Děkuji.

Cesta:

Až se dostanete do ulice Pod Zvonařkou, přímo před sebou uvidíte asi po 15 metrech zelenou branku se žlutou vilou na zahradě v kopci. Zazvoníte u branky na zvonek “Centrum Vědomí” – TLAČÍTKO VLEVO!  Bzučákem vám otevřu branku a vy půjdete po chodech nahoru do vily. Ve vile V SUTERÉNU vlevo najdete Centrum Vědomí.

Cesta městskou dopravou:

Metrem nebo tramvají pojedete na I.P.Pavlova nebo na Muzeum, odtud tramvají č. 11 nebo č. 6 na zastávku Pod Karlovem nebo Nuselské schody. Cesta tramvají z I.P. Pavlova trvá asi 5 minut. (Na I.P.Pavlova je zastávka tramvaje č. 11 až nahoře za rohem v ulici Bělehradská. Zastávka tramvaje č. 6 je přímo u metra I.P.Pavlova.)

Pokud vystoupíte na zastávce Pod Karlovem (ze směru od I.P.Pavlova), půjdete ještě kousek po směru tramvaje dolů a za obloukem silnice zahnete  do první odbočky doleva - do průjezdu v domech. To je ulice Pod Zvonařkou.  Přímo před sebou uvidíte asi po 15 metrech zelenou branku se žlutou vilou v kopci. Zazvoníte u branky na zvonek “Centrum Vědomí” – TLAČÍTKO VLEVO!  Bzučákem vám otevřu branku a vy půjdete po chodech nahoru do vily. Ve vile V SUTERÉNU vlevo najdete Centrum Vědomí.

Cesta autem:

V ulici Pod Zvonařkou není možné parkovat kvůli modrým zónám. Je však možné zaparkovat na nedalekém placeném parkovišti s parkovacími automaty, kde od 8:00 do 18:00 stojí jedna hodina parkování 40 Kč, maximální délka stání je 2 hodiny. Parkoviště je během dne vždy volné. Od 18:00 je parkoviště zdarma. Placené parkoviště se nachází na Bělehradské u viaduktu. (Mezi tramvajovou zastávkou Nuselské schody na Bělehradské a železničním viaduktem.) Viz mapa zde.

Zdarma je možno parkovat asi 30 metrů za viaduktem na ulici Bělehradská nebo v ulici Závišova.