Centrum Vědomí – Mgr. Marie Plochová Hlávková

astropsychologie, terapie, kraniosakrální biodynamika

Kniha Hlubinná přestrukturace

Kniha Hlubinná přestrukturace je shrnutím dvacetileté praxe astropsycholožky a terapeutky Marie Plochové Hlávkové. Na základě svých mnohaletých zkušeností při práci s klienty vyvinula Marie Plochová Hlávková osobitou metodu práce na sobě s názvem Hlubinná přestrukturace. Tato metoda v sobě zahrnuje postupy a techniky, které od roku 1999 nejvíce efektivně pomáhaly druhým při zpracování jejich problémů. Autorka ukazuje na příbězích svých klientů způsoby odkrývání hlubších příčin jejich potíží a další možnosti duševní práce na sobě, které vedou ke zkvalitnění života. Kniha dává jakýsi jednoduchý návod, jak o věcech, které se nám dějí, přemýšlet a jak je uchopovat. Kniha Hlubinná přestrukturace je extraktem z toho nejlepšího, k čemu astropsycholožka Marie Plochová Hlávková za dvacet let své praxe dospěla.

 

Co v knize najdete?

  • Dvanáct kapitol – hlavní pilíře metody Hlubinná přestrukturace
  • Příběhy reálných klientů, kteří řešili pomocí Hlubinné přestrukturace své problémy
  • Velký souhrn – nejčastější příčiny našich potíží
  • Způsob, jak o sobě přemýšlet více do hloubky a zkoumat hlubší příčiny svých problémů
  • Za každou kapitolou – otázky na zamyšlení, které pomáhají v práci na sobě
  • Způsoby, jak si zpracovávat své staré bloky a napětí
  • V závěru knihy – výjimečná kapitola – obecná kritéria, podle kterých si hledat vhodného terapeuta a metodu práce na sobě

 

Kniha vyjde koncem března 2019. Bude možné si ji objednat přes tento web, na mailu centrum.vedomi@gmail.com , nebo telefonicky na mobilu 604 533 902 (dopoledne 9:00-10:00 nebo večer 20:00 – 21:00). Je možné také osobní předání knihy v Praze – tento způsob preferujeme.)

V rámci prezentace knihy je možné navštívit Den otevřených dveří v Centru Vědomí, který se uskuteční 5.4.2019 mezi 15:00 – 19:00. (Každou celou hodinu zde budou minipřednášky ke knize, na které je dobré si zarezervovat místo.)